środa, 30 grudnia 2015

Teraz kiedy wszystko jusz odwojowane można spokojnie se popatrzeć na takie np. tankowanie w powietrzu, nie musze chyba dodawac ze wszystko w jakosci HD, pozdrawiam...


wtorek, 29 grudnia 2015
czwartek, 24 grudnia 2015

Prawidłowo powinno pisać: Pszes 500 lat, ale nich tam...

Tagi: cooltura
07:17, foton.3 , Cooltura
Link Komentarze (9) »
niedziela, 20 grudnia 2015

Wiecej mi sie nie chce pisac, tam jeszcze cale nowe podejscie do mola zrobili, z miesiac temu otwarli ale jeszcze nie bylem, jak bede to to dam na blog.


sobota, 19 grudnia 2015
czwartek, 17 grudnia 2015

Na filmie widzimy jak Ormianin Awakow kłóci sie z Gruzinem Sakaszwili po rosyjsku kto jest większym Ukraińcem, w obecności prezydenta Ukrainy Poroszenki, w końcu Awakow rzuca szklanka z woda w kierunku Gruzina, potem sie wyzywaja od kurew i złodziei.

wtorek, 15 grudnia 2015
poniedziałek, 14 grudnia 2015

Jako działacz KOD zwracam sie do Was drogi Mateuszu Kijowski cobyście interweniowali bo na tym filmie ludzie chwalący Gomułke i Cyrankiewicza popierają KOD, szkodzi to naszej szczytnej sprawie obrony demokracji, pszes co nam jest trudniej bronic tej no jak jej tam, no tej demokracji, bo ludzie pszes to gadaja ze my komuchy, pozdrawiam drogi Mateuszu i życzę szczescia zarówno w życiu osobistym jak i w życiu komitetu. 

Z wyrazami szacunku Foton.3 a na twitterze Stiopa_Szczukin

Tagi: polityka
10:59, foton.3 , Polityka
Link Komentarze (2) »
sobota, 12 grudnia 2015

Od samego poczatku działem w #KOD, dzisiaj pszysłali mi odznake z wizerunkiem Żeplińskiego, troch taka jakaś dziwna, nawet sie zastanawiałem czy to nie fejkowe konto KOD ale chyba nie, pisze Komitet Obrony Demokracji, i to mi pszyslali, pszes co czuje sie doceniony, tam ponizej daje tesz moje twity w obronie demokracji, pozdrawiam...


piątek, 11 grudnia 2015

Na razie nie wiem o co poszlo, ale rzwiediwatielnej dzialani jysz zem podja...


czwartek, 10 grudnia 2015
wtorek, 08 grudnia 2015
poniedziałek, 07 grudnia 2015

W kraju zamieszanie polityczne, to chcialbym jakoś pomóc, coś doradzić, a że 4 dni nie pije to mam dużo czasu na myślenie i przychodzi mi do głowy takie pomysły żeby kraj podzielić na ziemszczyne i opricznine, no nie wiem czy to dobre rozwiazanie by było?, kogo na opriczników?, sprawdzone już w przeszłości, czyli młodych, biednych z wielkich blokowisk, już nawet pierwszą zwrotke hymnu Polish Opriczniny wymyśliłem, ale nie wiem czy to czasem nie plagiat?, tak to idzie:


Tancza goscie we dworze,

A topory w komorze, 

Roztanczyly sie topory,

Popalone wszystkie dwory...


No dobra, to żart z odniesieniami historycznymi jakby kto tam czy jeden z drugim nie zajarzył, można poszukać sobie w internecie co jak keidy i sie dokształcić, pozdrawiam...


sobota, 05 grudnia 2015

Oto dowód w postaci portskrinu sprzed chwili, pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

 

Tagi: foton
11:20, foton.3 , Foton
Link Komentarze (2) »
środa, 02 grudnia 2015

Mały borsuczek Pepino kurował sie od jakiegoś czasu w chacie leśniczego pod Warszawa, leśniczy znalazł go wycieczonego pszy drodze, było to jeszcze latem, teraz młody Pepino było jusz w formie. Siedzieli razem z leśniczym na kanapie i ogladali telewizje, w tym wchodzi żona leśniczego i mówi: "miejsce borsuka nie jest na kanapie!", Pepiono poczuł sie urażony, fuknał i groźnie spojrzał na gospodynie, leśniczy zaś powiedział: "przestań trzaskać dziobem stara klempo!" i pogłaskał Pepino po główce. Leśniczy od jakiegoś czasu był poirytowany sprawą TK, Pepino też tym żył, w rozmowach z borsuczkiem leśniczy skarżył sie na nieodpowiedzialna postawe prezesa TK, w pewnej chwili Pepino powiedział: "postaram sie to załatwić dla dobra Polski!", leśniczy: "co ty?, oczadział?, za mały jesteś, stój!" - ale Pepino już był w drzwiach.

Noca przeniknął do siedziby TK, i zamelinował sie w gabinecie prezesa, koło 10.00 jak prezes tylko przyszedł Pepino poczekał i jak Żepliński zdejmował płaszcz doskoczył do niego od tyłu i przewlił na podłoge, płaszcz zarzycił prezesowi na głowe i gwałtownie ścisnął go za jaja, prezes zaczał wyć, wtedy Pepino który od rana miał dużo czasu w gabinecie i już miał przygotowane oświadczenie prezesa o rezygnacji i rezygnacji innych 5 sedziów, wtedy pokazał to Żeplińskiemu i powiedział: "podpisz to a sobie pójdę!", prezes odmówił, Pepino znowusz za jaja, w końcu prezes podpisał. 

Następnego dnia rano leśniczy jak zwykle po śniadaniu włączył telewizje a tam pani z tfałenu mówi: "many dla państwa sensacyjne oświadczenie prezesa TK", wyszedł prezes przed budynek TK i czyta, ale jaja mówi leśniczy, w tym w tle widzi jak mały borsuczek Pepino wybiega z siedziby TK z kopia oświadczenia, leśniczy otworzył gębę ze zdziwienia, jak ochłoną to dodał: "a to zuch!"...


O autorze